Zapisy

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty na konto za wybrane opcje. Uczestnicy, którzy chcą wziąć udział w rajdzie nawigacyjnym, chcą otrzymać gadżety zlotowe, wziąć udział w konkursach, kolacji muszą być zarejestrowani.

Cześć wystawowa, strefa piknikowa i wykłady nie wymagają rejestracji uczestników.

Pojazdy włoskie będą wpuszczane na teren zlotu również bez zapisów. W przypadku małej ilości wolnego miejsca pojazdy niezapisane będą odsyłane na parking gości niezależnie od marki.

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

  • identyfikatory (dla 2 osób)
  • materiały od sponsorów
  • numer startowy
  • pamiątkowe naklejki
  • unikalna pamiątka zlotu

Limit załóg na rajd nawigacyjny to 40 załóg! NA TEN MOMENT MIEJSCA NA RAJD SIĘ WYPRZEDAŁY. Jeśli chcesz wziąć udział napisz na mail zlotowy, dopiszemy do listy rezerwowej.

Opłata zlotowa wynosi 50 PLN. 

Opłata za udział w rajdzie nawigacyjnym wynosi 30 PLN.

Wstęp dla odwiedzających jest darmowy!

Noclegi zorganizowane na terenie zlotu w Pałacu Alexandrinum. Koszt pokoju 2-osobowego to 250 PLN / noc (ze śniadaniami) NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI REZERWACJI NOCLEGU, w przypadku zainteresowania prośba o kontakt na mail zlotowy

Wieczorem w sobotę na terenie Dworu zostanie zorganizowana uroczysta kolacja. Wstęp na kolację będą mieli wyłącznie zapisani uczestnicy. Koszt kolacji to 80 PLN / os

Tegoroczne wzory koszulek zlotowych. Koszt 30 PLN / szt.

Formularz wylicza należną kwotę za zlot.

Płatności realizowane są przez system DotPay. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności. Jeśli nie zrealizujesz wpłaty od razu, w mailu z potwierdzeniem zapisu masz link do wykonania przelewu. W przypadku rezerwacji noclegów opłata musi być wykonana w maksymalnie 2 dni od daty zapisu, w przeciwnym wypadku jest anulowana.

Dane zbierane są wyłącznie do celów rejestracji i wypełnienia pisemnych formularzy zgłoszeniowych. Informacje nie będą przekazywane osobom trzecim ani sponsorom!

Pełny regulamin płatności dostępny jest tutaj. Zapisując się wyrażasz zapoznanie się z regulaminem i jego przyjęcie.

Pytania? Wątpliwości? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl